Zabezpieczenie medyczne imprez masowych

Ofeujemy zabezpieczenia medyczne imprez, wszelkiego rodzaju wydarzeń sportowych, kulturalnych, koncertów, pikników rodzinnych i innych wydarzeń w obiektach zamkniętych i otwartych.
Podczas nich często mają miejsce różne urazy, omdlenia i inne wypadki. Udzielamy profesjonalnej pierwszej pomocy oraz pomocy medycznej uczestnikom imprezy na miejscu, a także w razie konieczności transportujemy osoby pod opieką lekarzy i ratowników do specjalistycznych placówek medycznych.

Wykwalifikowany personel medyczny posiadający wieloletnie doświadczenie. Zespół głównie składa się z Ratowników Medycznych wyposażonych w nowoczesny sprzęt ratunkowy, który pozwala na szybką pomoc w sytuacjach zagrożenia życia. Kolejnym elementem wyposażenia są nowoczesne środki łączności bezprzewodowej, umożliwiające szybką reakcję. Domedica oferuje kompleksowe zabezpieczenia medyczne imprez, które obejmują organizację patroli ratowniczych, punktów pomocy medycznej, a także zapewnienie odpowiedniej ilości zespołów wyjazdowych. Każda impreza masowa jest analizowana indywidualnie pod kątem wymaganych środków bezpieczeństwa.

Nasi ratownicy medyczni posługują się językiem angielskim, co w wielu przypadkach ułatwia udzielanie pomocy osobom spoza Polski.

Obstawa medyczna imprez zawiera:
  • punkty pomocy medycznej,
  • patrole ratownicze,
  • niezbędne sprzęt medyczny,
  • zespoły wyjazdowe,
  • transport medyczny.
Zabezpieczenia medyczne, a w szczególności ich rodzaj oraz liczbę ratowników dostosowujemy do wielkości wydarzenia i preferencji klienta. Zgodnie z ustawą „O bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U.Nr 106 poz. 680 z 1998r z późniejszymi zmianami) ze względu na konieczność zapobiegania zagrożeniom i wypadkom organizator każdej imprezy musi zadbać o bezpieczeństwo zgromadzonych ludzi.
Najczęściej wykonujemy zabezpieczenia medyczne imprez w Warszawie i okolic. Usługę również wykonujemy na terenie pozostałych miast Polski.

Gwarantujemy najlepszy poziom usługi oraz konkurencyjną cenę.

Kontakt 24h, Zapraszamy!
tel. (+48) 504 999 188
biuro@domedica.pl


Galeria zdjęć