gp

Przewóz osób niepełnosprawnych

Zajmujemy się kompleksową organizacją i transportem osób o ograniczonej możliwości samodzielnego poruszania. Posiadamy specjalnie przystosowane pojazdy umożliwiające bezpieczny, a zarazem komfortowy transport niepełnosprawnych i chorych osób, jednocześnie spełniając wszystkie wymogi i przepisy.
 
Nasze samochody:
  • umożliwiają transport w pozycji leżącej i siedzącej,
  • mają klimatyzację i ogrzewanie,
  • wyposażone są w windy i odpowiednie mocowania umożliwiające wsiadanie, co przekłada się na  komfortowe warunki podróży,
  • posiadają wymagane atesty i przechodzą regularne przeglądy techniczne, dzięki czemu mają Państwo gwarancję wygodnego i bezpiecznego transportu.
 
Usługa transportowa dla osób niepełnosprawnych również zawiera pomoc w dotarciu do naszego samochodu oraz w pokonaniu drogi do miejsca docelowego. Oferujemy przewóz niepełnosprawnych, a także transport osoby towarzyszącej oraz bagażu. W razie potrzeby wynajmujemy wózek inwalidzkie. Służymy pomocą. Nasze usługi transportowe świadczymy głównie na terenie Warszawy, a także całej Polski oraz Europy.
 

Cennik transportu

Koszt przewozu osób niepełnosprawnych i chorych ustalany jest indywidualny. W celu uzyskanie szczegłów proszę o kontakt telefoniczny, przez formularz kontaktowy lub poprzez wycenę. Udzielamy wszelkich porad - Zapraszamy!

Galeria zdjęć